Results from Centennial Track Meet - Kamloops Track & Field 
Supported by the Kamloops Blazers
Hillside Stadium, Kamloops, BC
May 11 to 12, 2002

	Kamloops Track & Field Club	Hy-Tek's MEET MANAGER  8:50 PM  5/13/02
	Girls 10 100 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	Finals
	  1   134 Cochrane, Tegan        Kelowna T&F              15.31   NWI
	  1    37 Daniels, Tiegan        Langdale Elementary      15.31   NWI
	  3   223 Treasure, Alyxandr     Prince George T&F        15.83   NWI
	  4   123 Grieve, Jessica        Mustangs                 15.84   NWI
	  5   137 Richards, Amanda       Kelowna T&F              17.12   NWI
	  6   135 Dimaria, Samantha      Kelowna T&F              17.81   NWI
	  7   136 McBlain, Chalise       Kelowna T&F              18.14   NWI
	Girls 9 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   289 Peacock, Sam           Kam Track              1:25.44
	Girls 10 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   134 Cochrane, Tegan        Kelowna T&F              72.61
	  2   137 Richards, Amanda       Kelowna T&F            1:27.14
	  3   133 Bowser, Samara         Kelowna T&F            1:34.25
	Girls 11 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track                72.45
	  2   250 Body, Lisa             Kam Track                77.30
	  3   309 Williams, Taffie       Kam Track              1:21.15
	 --   289 Peacock, Sam           Kam Track                  SCR
	 --   137 Richards, Amanda       Kelowna T&F                SCR
	 --   133 Bowser, Samara         Kelowna T&F                SCR
	 --   134 Cochrane, Tegan        Kelowna T&F                SCR
	Girls 12 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   277 Linder, Kathleen       Kam Track                69.63
	  2   148 Taneda, Makiko         Kelowna T&F              74.37
	  3   143 Entwistle, Allie       Kelowna T&F              77.18
	  4   271 Hewitt, Cara           Kam Track                78.44
	 --    38 Saunders, Jill         Langdale Elementary        SCR
	Girls 13 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   149 Maralia, Alison        Kelowna T&F              66.56
	  2   206 Haff, Verfhay          Ridge Rockets            67.79
	  3   244 Bullivant, Kelly       Mustangs                 68.79
	  4   150 Sander, Katelynn       Kelowna T&F              70.17
	  5     5 Mertens, Remi          Unattached               72.05
	  6   320 Flick, Kirsty          Prince George T&F        73.41
	  7   224 Martinson, Melissa     Prince George T&F        78.42
	 --   272 Hewitt, Jill           Kam Track                  DNF
	Girls 9 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   289 Peacock, Sam           Kam Track              6:21.2h
	Girls 10 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   123 Grieve, Jessica        Mustangs               5:56.9h
	Girls 12 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   234 Amos, Jenifer          High Land TF           5:41.3h
	  2   271 Hewitt, Cara           Kam Track              6:24.8h
	Girls 13 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   206 Haff, Verfhay          Ridge Rockets          5:39.2h
	  2   124 Shaw, Angela           Mustangs               5:52.3h
	  3    70 Dick, Allison          Okanagan-Skaha T&F     5:57.1h
	  4   320 Flick, Kirsty          Prince George T&F      6:02.6h
	  5   272 Hewitt, Jill           Kam Track              6:21.5h
	  6   248 Barrett, Amy           Kam Track              6:35.1h
	Girls 11 200 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track                34.3h   NWI
	  2   250 Body, Lisa             Kam Track                35.9h   NWI
	 --   138 Husak, Katie           Kelowna T&F                DNS   NWI
	Girls 13 200 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   149 Maralia, Alison        Kelowna T&F              32.7h   NWI
	Women 14-15 100 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	Finals
	  1    95 Tolten, Vicki          Track 54.50              13.00   NWI
	  2    94 Mah, Melia             Track 54.50              13.15   NWI
	  3   113 Cater, Robyn           Terrace T&F              13.47   NWI
	  3   160 Kokayko, Rochelle      Kelowna T&F              13.47   NWI
	  5     4 Webster, Robyn         Unattached               13.65   NWI
	  6    26 Barnes, Courtney       Elphinstone              13.69   NWI
	  7   161 Tetlock, Kelsey        Kelowna T&F              13.92   NWI
	  8   306 Whitham-Carroll, M     Kam Track                14.78   NWI
	Women 16-17 100 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   251 Borowsky, Cristyn      Kam Track                12.71   NWI
	  2    78 Erickson, April        Okanagan-Skaha T&F       13.78   NWI
	  3   228 Wickam, Avria          Prince George T&F        13.92   NWI
	  4   111 Haynes, Jen            Terrace T&F              13.97   NWI
	  5    34 Bond, Rio              Elphinstone              14.07   NWI
	  6    72 Ireson, Fiona          Okanagan-Skaha T&F       14.27   NWI
	  7    59 Bezzola, Martina       Golden Sec.              14.35   NWI
	 --   162 Kozek, Renee           Kelowna T&F                SCR   NWI
	Women 14-15 400 Metre Run
	===================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  H#
	===================================================================
	  1   151 Cochrane, Paige        Kelowna T&F              61.73   1
	  2    25 Nestman, Jenna         Elphinstone              62.60   2
	  3   157 Arkell, Olivia         Kelowna T&F              63.57   2
	  4    28 Josephson, Marlice     Elphinstone              64.02   2
	  5    91 Mercier, Celine        Track 54.50              64.23   2
	  6    57 VanVlack, Joscelyn     Golden Sec.              70.32   2
	  7    93 Lloyd, Kim             Track 54.50              70.54   1
	  8   225 Swift, Megan           Prince George T&F        71.35   2
	  9    27 Janot, Kyra            Elphinstone              73.25   1
	 10   114 Freeman, Olivia        Terrace T&F              75.01   1
	 11    56 Tsantilas, Katerin     Golden Sec.              75.45   1
	Women 16-17 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    59 Bezzola, Martina       Golden Sec.              67.54
	  2    34 Bond, Rio              Elphinstone              67.94
	  3   270 Grahn, Holly           Kam Track                73.72
	 --   227 Wiens, Theresa         Prince George T&F          SCR
	Women 18-19 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   240 Staniszewski, Joan     Kelowna T&F              62.67
	  2   100 Duff, Lindsay          Track 54.50              66.74
	 --   235 Baciu, Natalia         High Land TF               DNF
	Women 80-84 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	 --   126 Kotelko, Olga          Unattached                 SCR
	Women 14-15 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   236 Marshal, Alison        High Land TF           5:27.4h
	  2   225 Swift, Megan           Prince George T&F      5:29.5h
	  3    47 Hay, Stephanie         Pleasant Valley T&F    5:30.7h
	  4   103 Taylor, Alena          Track 54.50            5:33.1h
	  5   158 Hanson, Danielle       Kelowna T&F            5:34.3h
	  6   237 Damforth, Erica        High Land TF           5:34.9h
	  7   153 Hanson, Haley          Kelowna T&F            5:35.1h
	  8   319 Flick, Kali            Prince George T&F      6:00.0h
	  9    56 Tsantilas, Katerin     Golden Sec.            6:09.0h
	Women 16-17 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   127 Hamerston, Amanda      Unattached             5:12.1h
	  2    79 Cox, Jenna             Okanagan-Skaha T&F     6:00.2h
	  3   112 Johnson, Victoria      Terrace T&F            6:23.1h
	Women 18-19 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   318 Kennelly, Bevan        Prince George T&F      5:00.3h
	  2   235 Baciu, Natalia         High Land TF           6:05.9h
	Women 14-15 300 Metre Hurdles
	===================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  H#
	===================================================================
	  1    25 Nestman, Jenna         Elphinstone              49.7h   2
	  2   158 Hanson, Danielle       Kelowna T&F              51.3h   2
	  3     4 Webster, Robyn         Unattached               51.7h   1
	  4    93 Lloyd, Kim             Track 54.50              52.0h   1
	  5   157 Arkell, Olivia         Kelowna T&F              52.2h   1
	  6    96 Schopfer, Claire       Track 54.50              53.6h   2
	  7   315 Smith, Megan           Revelstoke               55.0h   2
	  8   154 Kokayko, Elysia        Kelowna T&F              55.1h   1
	  9    48 Kwasney, Kara          Pleasant Valley T&F      57.4h   1
	Women 16-17 400 Metre Hurdles
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   166 Luini, Janelle         Kelowna T&F              72.10
	  2    98 Zavaduk, Heather       Track 54.50              77.06
	  3   163 Spencer, Kelly         Kelowna T&F            1:26.78
	 --     7 Johns, Adelle          Kajaks Track& Fiels        DNS
	Women 14-15 1500 Metre Steeplechase
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    32 Jones, Katrina         Elphinstone            6:09.84
	Women 18-19 1500 Metre Steeplechase
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   318 Kennelly, Bevan        Prince George T&F      5:27.90
	Boys 11 100 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	Finals
	  1   173 Ledwon, Tyler          Kelowna T&F              14.49   NWI
	  2   174 Leenhouts, Adrian      Kelowna T&F              14.80   NWI
	  3   290 Polos, Ian             Kam Track                14.81   NWI
	  4   284 Mathieu, Lucas         Kam Track                15.42   NWI
	  5   261 Felton, Riley          Kam Track                16.09   NWI
	  6   265 Frenkel, Hayden        Kam Track                16.16   NWI
	  7   172 Greenough, James       Kelowna T&F              16.60   NWI
	  8   287 Osborne, Jonathon      Kam Track                17.12   NWI
	Boys 13 100 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   182 Baptie, Adam           Kelowna T&F              14.48   NWI
	  2   286 Newmarch, William      Kam Track                14.70   NWI
	  3   288 Parker, Colin          Kam Track                15.68   NWI
	  4   308 Williams, Ryan         Kam Track                16.06   NWI
	Boys 9 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1     3 Bester, Ruben          Unattached             1:22.55
	  2   115 James, Logan           Mustangs               1:29.94
	Boys 10 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   219 Sawtell, Trevor        Prince George T&F      1:22.40
	  2   169 Koochin, Tremayne      Kelowna T&F            1:32.80
	 --   115 James, Logan           Mustangs                   SCR
	 --     3 Bester, Ruben          Unattached                 SCR
	Boys 11 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   290 Polos, Ian             Kam Track                76.22
	  2   238 Sutton, Kaleb          Golden Ears              76.96
	  3   261 Felton, Riley          Kam Track              1:21.69
	  4   265 Frenkel, Hayden        Kam Track              1:24.62
	  5   285 Meeker, Braemen        Kam Track              1:34.44
	 --   260 Erickson, Kyle         Kam Track                  SCR
	Boys 12 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   180 Rutley, Ethan          Kelowna T&F              67.40
	  2   218 Gaiesky, Kristophe     Prince George T&F        69.05
	  3   117 Henegan, Conor         Mustangs                 71.48
	  4   179 Elliott, Mark          Kelowna T&F              72.61
	 --   176 Aynsley, Ryan          Kelowna T&F                SCR
	 --   181 White, Ben             Kelowna T&F                SCR
	Boys 13 400 Metre Run
	===================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  H#
	===================================================================
	  1   230 Faget, Andy            High Land TF             65.1h   2
	  2   185 Van Poppelen, Alex     Kelowna T&F              65.4h   2
	  3   183 Childs, Clifford       Kelowna T&F              66.0h   1
	  4   286 Newmarch, William      Kam Track                67.1h   2
	  5   263 Fishlock, Garrett      Kam Track                73.0h   1
	  6   216 O'Meara, Jared         Prince George T&F        73.7h   1
	  7   288 Parker, Colin          Kam Track                76.5h   1
	  8   294 Richards, Alan         Kam Track              1:24.7h   1
	  9   308 Williams, Ryan         Kam Track              1:25.3h   2
	Boys 10 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   299 Smith, Ian             Kam Track              6:11.8h
	  2   219 Sawtell, Trevor        Prince George T&F      6:15.7h
	  3   169 Koochin, Tremayne      Kelowna T&F            6:24.6h
	Boys 11 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   170 Childs, Lewis          Kelowna T&F            5:49.2h
	  2   275 Jamieson, Kyle         Kam Track              6:01.1h
	  3   238 Sutton, Kaleb          Golden Ears            6:02.7h
	 --    61 Dick, Cory             Okanagan-Skaha T&F         DNS
	 --   260 Erickson, Kyle         Kam Track                  DNS
	Boys 12 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   119 Grieve, Alex           Mustangs               5:22.1h
	  2   266 Gamache, William       Kam Track              5:28.4h
	  3   269 Gore, Lucas            Kam Track              5:29.4h
	  4   218 Gaiesky, Kristophe     Prince George T&F      6:00.8h
	  5   253 Chaplin, Alec          Kam Track              6:15.3h
	Boys 13 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   254 Corrigan, Peter        Kam Track              4:53.6h
	  2   230 Faget, Andy            High Land TF           5:13.3h
	  3   263 Fishlock, Garrett      Kam Track              5:29.7h
	  4   216 O'Meara, Jared         Prince George T&F      5:29.9h
	Boys 11 200 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   290 Polos, Ian             Kam Track                34.40   NWI
	  2   278 Linder, Patrick        Kam Track                41.50   NWI
	 --   285 Meeker, Braemen        Kam Track                  SCR   NWI
	Boys 12 200 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   179 Elliott, Mark          Kelowna T&F              34.46   NWI
	  2   177 Bonnett, Lukas         Kelowna T&F              35.45   NWI
	Boys 13 200 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   182 Baptie, Adam           Kelowna T&F              32.19   NWI
	  2   120 James, Jonathan        Mustangs                 32.77   NWI
	Men 14-15 100 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	Finals
	  1   317 Fralick, Brandt        Unattached               11.30   NWI
	  2    65 Kripps, Justin         Okanagan-Skaha T&F       11.31   NWI
	  3   241 Zaleski, Adam          Kelowna T&F              11.78   NWI
	  4   121 Murray, Leo            Mustangs                 12.01   NWI
	  5   195 Sander, Riley          Kelowna T&F              12.04   NWI
	  6   214 Wiens, Ross            Prince George T&F        12.44   NWI
	  7   192 Airth, Kelly           Kelowna T&F              12.51   NWI
	  8   186 Bonnett, Nick          Kelowna T&F              12.57   NWI
	Men 16-17 100 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1    44 Drapala, Rob           Pleasant Valley T&F      11.42   NWI
	  2   197 Airth, Sean            Kelowna T&F              11.68   NWI
	  3   212 Dunn, TJ               Prince George T&F        11.93   NWI
	  4    18 Poole, Brian           Elphinstone              12.07   NWI
	  5    85 Lewis, Russ            Track 54.50              12.24   NWI
	  6    12 Bryant, Liam           Elphinstone              12.34   NWI
	 --   259 Dyck, Matthew          Kam Track                  SCR   NWI
	 --   213 Richardson, Brock      Prince George T&F          SCR   NWI
	Men 14-15 400 Metre Run
	===================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  H#
	===================================================================
	  1   214 Wiens, Ross            Prince George T&F        57.05   1
	  2    66 Daeshel, Aaron         Okanagan-Skaha T&F       58.06   2
	  3    41 Haambuckers, Micha     Pleasant Valley T&F      59.05   2
	  4    62 Tallman, Tyson         Okanagan-Skaha T&F       60.25   1
	  5    43 Botrakoff, Richard     Pleasant Valley T&F      60.47   1
	  6   107 Sihota, Savin          Terrace T&F              61.09   1
	  7   312 Bafaro, Tony           Revelstoke               62.03   1
	  8   311 Williams, Ryan         Revelstoke               70.87   2
	  9   110 Lambert, Brian         Terrace T&F              73.36   2
	 10   215 Little, Derrek         Prince George T&F        77.72   2
	 --   188 Hanson, Scott          Kelowna T&F                DNS   1
	Men 16-17 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    44 Drapala, Rob           Pleasant Valley T&F      51.20
	  2    12 Bryant, Liam           Elphinstone              52.92
	  3    45 Kineshanko, Tom        Pleasant Valley T&F      53.91
	  4    22 Turner, Simon          Elphinstone              56.01
	  5   302 Thomson, Ian           Kam Track                59.62
	Men 18-19 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    52 Faltus, Jesse          Golden Sec.              54.24
	  2    23 Beggs, Jonathon        Elphinstone              55.18
	  3    21 Nolte, Aron            Elphinstone              58.51
	 --   247 Baggs, Brendan         Kam Track                  SCR
	 --    88 Friesen, Jon           Track 54.50                SCR
	 --   202 Melesko, Neil          Kelowna T&F                SCR
	 --   293 Regnier, Dean          Kam Track                  SCR
	 --   232 Faget, Iuliu           High Land TF               SCR
	Men 20-39 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   202 Melesko, Neil          Kelowna T&F              59.91
	  2   293 Regnier, Dean          Kam Track              1:40.12
	Men 40-44 400 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   232 Faget, Iuliu           High Land TF             57.04
	Men 14-15 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   193 Childs, Dylan          Kelowna T&F            4:29.8h
	  2   214 Wiens, Ross            Prince George T&F      4:32.3h
	  3   108 Harris, Mike           Terrace T&F            5:07.0h
	  4    51 Webb, Patrick          Golden Sec.            5:22.5h
	  5   110 Lambert, Brian         Terrace T&F            5:28.0h
	  6   311 Williams, Ryan         Revelstoke             5:29.5h
	  7   109 Chayba, Matt           Terrace T&F            5:50.3h
	  8   215 Little, Derrek         Prince George T&F      6:01.1h
	Men 16-17 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   211 Martinson, Geoff       Prince George T&F      4:16.6h
	  2   242 Byl, Jeremy            Kelowna T&F            4:16.7h
	  3   210 Swift, Cameron         Prince George T&F      4:24.1h
	  4    68 Butchart, Brett        Okanagan-Skaha T&F     4:25.5h
	Men 18-19 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   233 Blair, Nathan          High Land TF           4:34.0h
	  2    40 McKechnie, Ian         Pleasant Valley T&F    4:41.1h
	  3    53 Tisdale, Devin         Golden Sec.            5:15.7h
	Men 20-39 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   205 Tucker, Jonas          Unattached             4:55.4h
	Men 40-44 1500 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   232 Faget, Iuliu           High Land TF           4:28.5h
	Men 14-15 300 Metre Hurdles
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   312 Bafaro, Tony           Revelstoke               46.16
	  2   310 Wilkey, Byron          Revelstoke               48.07
	 --   188 Hanson, Scott          Kelowna T&F                DNS
	Men 18-19 400 Metre Hurdles
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   243 Averill, Mike          Kelowna T&F              58.64
	  2   247 Baggs, Brendan         Kam Track                69.92
	  3    88 Friesen, Jon           Track 54.50              71.23
	Men 14-15 1500 Metre Steeplechase
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    13 Fryer, Michael         Elphinstone            5:15.57
	  2    11 Morrissey, Shane       Elphinstone            5:17.48
	Men 16-17 1500 Metre Steeplechase
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   210 Swift, Cameron         Prince George T&F      4:52.76
	Men 18-19 1500 Metre Steeplechase
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    40 McKechnie, Ian         Pleasant Valley T&F    5:11.60
	Girls 9 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   289 Peacock, Sam           Kam Track              3:13.33
	Girls 10 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   134 Cochrane, Tegan        Kelowna T&F            2:59.56
	  2   123 Grieve, Jessica        Mustangs               3:04.77
	Girls 11 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   139 Minaker, Emily         Kelowna T&F            3:09.13
	  2   309 Williams, Taffie       Kam Track              3:19.76
	Girls 12 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   234 Amos, Jenifer          High Land TF           2:46.78
	  2   148 Taneda, Makiko         Kelowna T&F            2:59.08
	Girls 13 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   124 Shaw, Angela           Mustangs               2:44.74
	  2   244 Bullivant, Kelly       Mustangs               2:56.93
	  3    70 Dick, Allison          Okanagan-Skaha T&F     3:00.17
	 --   224 Martinson, Melissa     Prince George T&F          SCR
	 --   276 Lancaster, Kyla        Kam Track                  SCR
	 --   248 Barrett, Amy           Kam Track                  SCR
	Girls 13 3000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    70 Dick, Allison          Okanagan-Skaha T&F    13:19.17
	Girls 10 60 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   123 Grieve, Jessica        Mustangs                 12.34   NWI
	  2   223 Treasure, Alyxandr     Prince George T&F        12.39   NWI
	  3    37 Daniels, Tiegan        Langdale Elementary      14.48   NWI
	  4   136 McBlain, Chalise       Kelowna T&F              14.71   NWI
	  5   135 Dimaria, Samantha      Kelowna T&F              14.75   NWI
	  6   133 Bowser, Samara         Kelowna T&F              15.90   NWI
	  7   246 Ardoh, Saskia          Kam Track                17.00   NWI
	Girls 11 60 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track                11.92   NWI
	  2   141 Wickett, Jillian       Kelowna T&F              12.65   NWI
	  3   139 Minaker, Emily         Kelowna T&F              12.86   NWI
	  4   309 Williams, Taffie       Kam Track                13.11   NWI
	  5   140 Moody, Julia           Kelowna T&F              13.42   NWI
	  6   138 Husak, Katie           Kelowna T&F              13.68   NWI
	Girls 12 80 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   142 DeVries, Courtney      Kelowna T&F              14.89   NWI
	  2   143 Entwistle, Allie       Kelowna T&F              17.29   NWI
	  3   291 Pringle, Sara          Kam Track                18.40   NWI
	  4   249 Barrett, Evanne        Kam Track                21.12   NWI
	 --   147 Siemens, Carissa       Kelowna T&F                SCR   NWI
	Girls 13 80 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   267 Gnitt, Jessica         Kam Track                16.84   NWI
	  2   292 Ramsay, Kate           Kam Track                16.91   NWI
	  3   264 Fredrikson, Britt      Kam Track                17.29   NWI
	 --   276 Lancaster, Kyla        Kam Track                  SCR   NWI
	 --   248 Barrett, Amy           Kam Track                  SCR   NWI
	Women 14-15 200 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	Finals
	  1    94 Mah, Melia             Track 54.50              27.05   NWI
	  2    25 Nestman, Jenna         Elphinstone              27.17   NWI
	  3   151 Cochrane, Paige        Kelowna T&F              27.21   NWI
	  4    91 Mercier, Celine        Track 54.50              27.63   NWI
	  5     4 Webster, Robyn         Unattached               28.38   NWI
	  6    26 Barnes, Courtney       Elphinstone              28.69   NWI
	  7   113 Cater, Robyn           Terrace T&F              28.83   NWI
	 --    57 VanVlack, Joscelyn     Golden Sec.                SCR   NWI
	Women 14-15 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   151 Cochrane, Paige        Kelowna T&F            2:31.48
	  2   158 Hanson, Danielle       Kelowna T&F            2:36.82
	  3   153 Hanson, Haley          Kelowna T&F            2:38.93
	  4    47 Hay, Stephanie         Pleasant Valley T&F    2:39.29
	  5   103 Taylor, Alena          Track 54.50            2:40.87
	  6    32 Jones, Katrina         Elphinstone            2:44.32
	  7   225 Swift, Megan           Prince George T&F      2:49.74
	 --   114 Freeman, Olivia        Terrace T&F                SCR
	 --   155 Leenhouts, Rebecca     Kelowna T&F                SCR
	Women 16-17 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   127 Hamerston, Amanda      Unattached             2:26.37
	  2    79 Cox, Jenna             Okanagan-Skaha T&F     2:53.53
	  3   112 Johnson, Victoria      Terrace T&F            2:55.53
	Women 18-19 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   235 Baciu, Natalia         High Land TF           3:15.08
	Women 14-15 3000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    32 Jones, Katrina         Elphinstone           11:49.19
	  2   237 Damforth, Erica        High Land TF          12:02.48
	  3   319 Flick, Kali            Prince George T&F     12:55.66
	  4    56 Tsantilas, Katerin     Golden Sec.           13:14.10
	 --   157 Arkell, Olivia         Kelowna T&F                SCR
	Women 16-17 3000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	 --   112 Johnson, Victoria      Terrace T&F                SCR
	Women 18-19 3000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   318 Kennelly, Bevan        Prince George T&F     10:59.44
	Women 14-15 80 Metre Hurdles
	========================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
	========================================================================
	  1    95 Tolten, Vicki          Track 54.50              12.86   NWI  1
	  2   160 Kokayko, Rochelle      Kelowna T&F              13.32   NWI  2
	  3    25 Nestman, Jenna         Elphinstone              13.56   NWI  2
	  4   315 Smith, Megan           Revelstoke               14.50   NWI  1
	  5   319 Flick, Kali            Prince George T&F        15.34   NWI  1
	  5     6 Twitchell, Morgan      Kajaks Track& Fiels      15.34   NWI  1
	  7     4 Webster, Robyn         Unattached               15.64   NWI  2
	  8    96 Schopfer, Claire       Track 54.50              15.94   NWI  2
	  9    49 Winship, Chantelle     Pleasant Valley T&F      16.15   NWI  2
	 10    48 Kwasney, Kara          Pleasant Valley T&F      16.45   NWI  1
	 --   156 Stewart, Devon         Kelowna T&F                SCR   NWI  1
	Women 16-17 100 Metre Hurdles
	========================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
	========================================================================
	  1     7 Johns, Adelle          Kajaks Track& Fiels      15.4h   0.6  2
	  2    71 Gerrits, Hailey        Okanagan-Skaha T&F       16.2h   0.6  1
	  3   166 Luini, Janelle         Kelowna T&F              16.9h   0.6  1
	  4    98 Zavaduk, Heather       Track 54.50              17.4h   0.6  1
	  5    78 Erickson, April        Okanagan-Skaha T&F       18.2h   0.6  2
	  6    31 Gliszczynski, Kaja     Elphinstone              19.9h   0.6  1
	  7    58 Reynolds, Chelcy       Golden Sec.              20.4h   0.6  2
	  8   270 Grahn, Holly           Kam Track                21.7h   0.6  2
	 --   163 Spencer, Kelly         Kelowna T&F                SCR   0.6  1
	Women 18-19 100 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1    35 Krystalovich, Kari     Sun Coast                17.68   NWI
	 --    33 Handling, Astrid       Elphinstone                 DQ   NWI
	Boys 9 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   115 James, Logan           Mustangs               3:18.86
	 --     3 Bester, Ruben          Unattached                 SCR
	Boys 10 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   219 Sawtell, Trevor        Prince George T&F      3:09.06
	  2   169 Koochin, Tremayne      Kelowna T&F            3:19.63
	Boys 11 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   238 Sutton, Kaleb          Golden Ears            2:51.76
	  2   170 Childs, Lewis          Kelowna T&F            2:54.60
	  3   275 Jamieson, Kyle         Kam Track              2:58.56
	  4   297 Schuabl, Vincent       Kam Track              3:08.72
	 --    61 Dick, Cory             Okanagan-Skaha T&F         SCR
	 --   260 Erickson, Kyle         Kam Track                  SCR
	Boys 12 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   119 Grieve, Alex           Mustangs               2:39.31
	  2   266 Gamache, William       Kam Track              2:46.87
	  3   269 Gore, Lucas            Kam Track              2:47.95
	  4   218 Gaiesky, Kristophe     Prince George T&F      2:48.51
	  5   117 Henegan, Conor         Mustangs               2:54.64
	 --   179 Elliott, Mark          Kelowna T&F                SCR
	 --   217 O'Meara, Kyle          Prince George T&F          SCR
	Boys 13 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   254 Corrigan, Peter        Kam Track              2:18.46
	  2   183 Childs, Clifford       Kelowna T&F            2:30.39
	  3   185 Van Poppelen, Alex     Kelowna T&F            2:42.75
	  4   216 O'Meara, Jared         Prince George T&F      2:48.78
	Boys 13 3000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   230 Faget, Andy            High Land TF          11:19.14
	  2   216 O'Meara, Jared         Prince George T&F     11:35.07
	Boys 9 60 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   323 Adkins, Bryan          Kam Track                13.37   NWI
	Boys 10 60 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   299 Smith, Ian             Kam Track                12.03   NWI
	Boys 11 60 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   173 Ledwon, Tyler          Kelowna T&F              11.64   NWI
	  2   245 Bauer, Lee             Unattached               12.38   NWI
	  3   297 Schuabl, Vincent       Kam Track                12.39   NWI
	  4   284 Mathieu, Lucas         Kam Track                12.47   NWI
	  5   261 Felton, Riley          Kam Track                12.84   NWI
	 --   260 Erickson, Kyle         Kam Track                  SCR   NWI
	 --   278 Linder, Patrick        Kam Track                  SCR   NWI
	Boys 12 80 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   180 Rutley, Ethan          Kelowna T&F              14.09   NWI
	  2   181 White, Ben             Kelowna T&F              14.63   NWI
	  3   119 Grieve, Alex           Mustangs                 14.90   NWI
	  4   178 DeVries, Brett         Kelowna T&F              15.24   NWI
	  5   117 Henegan, Conor         Mustangs                 16.65   NWI
	  6   266 Gamache, William       Kam Track                16.76   NWI
	  7   177 Bonnett, Lukas         Kelowna T&F              21.19   NWI
	Boys 13 80 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   185 Van Poppelen, Alex     Kelowna T&F              15.40   NWI
	  2   182 Baptie, Adam           Kelowna T&F              17.39   NWI
	  3   288 Parker, Colin          Kam Track                18.81   NWI
	  4   308 Williams, Ryan         Kam Track                20.90   NWI
	Men 14-15 200 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	Finals
	  1   317 Fralick, Brandt        Unattached               23.33   NWI
	  2    65 Kripps, Justin         Okanagan-Skaha T&F       23.57   NWI
	  3   195 Sander, Riley          Kelowna T&F              24.90   NWI
	  4   186 Bonnett, Nick          Kelowna T&F              25.84   NWI
	  5   107 Sihota, Savin          Terrace T&F              25.98   NWI
	  6   313 Smith, Ryan            Revelstoke               28.15   NWI
	 --    42 Carnes, Shawn          Pleasant Valley T&F        SCR   NWI
	 --    39 Baylis, Jared          Pleasant Valley T&F        SCR   NWI
	Men 16-17 200 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   197 Airth, Sean            Kelowna T&F              23.64   NWI
	  2   304 Waters, Mitchell       Kam Track                23.88   NWI
	  3    12 Bryant, Liam           Elphinstone              24.28   NWI
	  4   212 Dunn, TJ               Prince George T&F        24.47   NWI
	  5    18 Poole, Brian           Elphinstone              24.66   NWI
	  6   295 Richards, Pearce       Kam Track                24.77   NWI
	  7    22 Turner, Simon          Elphinstone              25.46   NWI
	 --    85 Lewis, Russ            Track 54.50                SCR   NWI
	Men 18-19 200 Metre Dash
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   200 Aynsley, Brett         Kelowna T&F              23.26   NWI
	  2   243 Averill, Mike          Kelowna T&F              23.35   NWI
	  3    20 Collins, Brent         Elphinstone              24.11   NWI
	  4    52 Faltus, Jesse          Golden Sec.              24.31   NWI
	  5    54 Young, Josh            Golden Sec.              24.62   NWI
	  6    23 Beggs, Jonathon        Elphinstone              24.96   NWI
	  7   247 Baggs, Brendan         Kam Track                26.35   NWI
	 --    21 Nolte, Aron            Elphinstone                SCR   NWI
	Men 14-15 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   193 Childs, Dylan          Kelowna T&F            2:14.34
	  2   214 Wiens, Ross            Prince George T&F      2:14.96
	  3    66 Daeshel, Aaron         Okanagan-Skaha T&F     2:18.33
	  4    41 Haambuckers, Micha     Pleasant Valley T&F    2:20.13
	  5    13 Fryer, Michael         Elphinstone            2:21.58
	  6    11 Morrissey, Shane       Elphinstone            2:24.00
	  7   110 Lambert, Brian         Terrace T&F            2:44.49
	  8   311 Williams, Ryan         Revelstoke             2:47.33
	  9   215 Little, Derrek         Prince George T&F      3:06.10
	 --   268 Gore, David            Kam Track                  SCR
	 --   108 Harris, Mike           Terrace T&F                SCR
	Men 16-17 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   211 Martinson, Geoff       Prince George T&F      2:01.46
	  2   242 Byl, Jeremy            Kelowna T&F            2:02.48
	  3   210 Swift, Cameron         Prince George T&F      2:02.52
	  4    45 Kineshanko, Tom        Pleasant Valley T&F    2:04.56
	  5    16 Fox, Clayton           Elphinstone            2:08.85
	  6    15 Fox, Michael           Elphinstone            2:12.88
	  7    86 Heinbecker, Ken        Track 54.50            2:28.64
	 --    68 Butchart, Brett        Okanagan-Skaha T&F         SCR
	Men 20-39 800 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   202 Melesko, Neil          Kelowna T&F            2:22.79
	 --   203 Limberger, Craig       Kelowna T&F                SCR
	Men 14-15 3000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    74 Labelle, Mike          Okanagan-Skaha T&F    10:18.21
	  2    13 Fryer, Michael         Elphinstone           10:29.19
	  3    11 Morrissey, Shane       Elphinstone           10:33.86
	  4   268 Gore, David            Kam Track             11:03.02
	  5   108 Harris, Mike           Terrace T&F           11:10.84
	  6    51 Webb, Patrick          Golden Sec.           11:12.51
	  7   110 Lambert, Brian         Terrace T&F           11:33.71
	  8   109 Chayba, Matt           Terrace T&F           12:28.15
	 --   311 Williams, Ryan         Revelstoke                 SCR
	Men 16-17 3000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   211 Martinson, Geoff       Prince George T&F      9:15.14
	  2    68 Butchart, Brett        Okanagan-Skaha T&F     9:30.93
	Men 18-19 3000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    53 Tisdale, Devin         Golden Sec.           11:12.44
	
     Men 18-19 5000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	 --   233 Blair, Nathan          High Land TF               SCR
	 --    40 McKechnie, Ian         Pleasant Valley T&F        SCR
	Men 20-39 5000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   231 Faget, Catalin         High Land TF          16:45.72
	Men 40-44 5000 Metre Run
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   232 Faget, Iuliu           High Land TF          18:43.33
	  2   327 Hammond, Gordon        Unattached            19:02.91
	Men 14-15 100 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   310 Wilkey, Byron          Revelstoke               16.11   NWI
	  2    75 Toots, Kelly           Okanagan-Skaha T&F       16.22   NWI
	  3   312 Bafaro, Tony           Revelstoke               17.34   NWI
	  4   188 Hanson, Scott          Kelowna T&F              20.19   NWI
	 --     8 Wright, Dirk           Kajaks Track& Fiels        SCR   NWI
	Men 18-19 110 Metre Hurdles
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   328 Nickell, Billly        Unattached               17.07   NWI
	  2   200 Aynsley, Brett         Kelowna T&F              17.29   NWI
	 --   198 Connatty, Chad         Kelowna T&F                SCR   NWI
	Girls 9 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   289 Peacock, Sam           Kam Track                0.98m
	  2   131 Kokayko, Erin          Kelowna T&F              0.95m
	  3   130 Floor, Lorenn          Kelowna T&F              0.80m
	Girls 10 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   223 Treasure, Alyxandr     Prince George T&F        1.14m
	  2   136 McBlain, Chalise       Kelowna T&F              0.98m
	  3   135 Dimaria, Samantha      Kelowna T&F              0.89m
	 --   133 Bowser, Samara         Kelowna T&F                DNS
	Girls 12 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   142 DeVries, Courtney      Kelowna T&F              1.29m
	  2   277 Linder, Kathleen       Kam Track                1.26m
	  3   145 Kokayko, Brianne       Kelowna T&F              1.20m
	  4   144 Fell, Khera            Kelowna T&F              1.17m
	  5   148 Taneda, Makiko         Kelowna T&F              1.08m
	  6   146 Rasmussen, Katie       Kelowna T&F              1.02m
	  7   143 Entwistle, Allie       Kelowna T&F              0.99m
	Girls 9 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   131 Kokayko, Erin          Kelowna T&F              2.91m   NWI
	  2   130 Floor, Lorenn          Kelowna T&F              2.77m   NWI
	  3   279 Little, Ariel          Kam Track                1.45m   NWI
	Girls 11 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track                4.06m   NWI
	  2   141 Wickett, Jillian       Kelowna T&F              3.36m   NWI
	  3   250 Body, Lisa             Kam Track                3.11m   NWI
	Girls 13 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   204 Dimaria, Jenna         Kelowna T&F              3.85m   NWI
	  2   244 Bullivant, Kelly       Mustangs                 3.81m   NWI
	  3   150 Sander, Katelynn       Kelowna T&F              3.70m   NWI
	  4   252 Boulega, Jocelyn       Kam Track                3.60m   NWI
	  5   206 Haff, Verfhay          Ridge Rockets            3.54m   NWI
	  6   124 Shaw, Angela           Mustangs                 3.41m   NWI
	  6   267 Gnitt, Jessica         Kam Track                3.41m   NWI
	  8   264 Fredrikson, Britt      Kam Track                3.05m   NWI
	 --   272 Hewitt, Jill           Kam Track                  DNS   NWI
	 --   248 Barrett, Amy           Kam Track                  DNS   NWI
	Girls 11 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track                8.57m   NWI
	  2   140 Moody, Julia           Kelowna T&F              6.82m   NWI
	  2   141 Wickett, Jillian       Kelowna T&F              6.82m   NWI
	Girls 12 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   249 Barrett, Evanne        Kam Track                7.81m   NWI
	  2   148 Taneda, Makiko         Kelowna T&F              7.23m   NWI
	  3   143 Entwistle, Allie       Kelowna T&F              6.58m   NWI
	Girls 10 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   123 Grieve, Jessica        Mustangs                 4.54m
	  2   132 Bonnett, Emily         Kelowna T&F              4.34m
	  3   137 Richards, Amanda       Kelowna T&F              3.85m
	  4    37 Daniels, Tiegan        Langdale Elementary      3.59m
	  5   135 Dimaria, Samantha      Kelowna T&F              3.50m
	  6   136 McBlain, Chalise       Kelowna T&F              2.75m
	 --   134 Cochrane, Tegan        Kelowna T&F                DNS
	Girls 12 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    38 Saunders, Jill         Langdale Elementary      7.14m
	  2   142 DeVries, Courtney      Kelowna T&F              5.50m
	  3   291 Pringle, Sara          Kam Track                5.37m
	  4   145 Kokayko, Brianne       Kelowna T&F              5.27m
	Girls 13 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   256 Dalin, Angie           Kam Track                8.13m
	  2     1 Frayne, Amanda         Unattached               7.67m
	  3   267 Gnitt, Jessica         Kam Track                7.23m
	  4   292 Ramsay, Kate           Kam Track                7.03m
	  5   224 Martinson, Melissa     Prince George T&F        6.23m
	  6   206 Haff, Verfhay          Ridge Rockets            6.22m
	  7   124 Shaw, Angela           Mustangs                 5.58m
	Girls 11 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track               18.85m
	  2   141 Wickett, Jillian       Kelowna T&F             15.67m
	  3   138 Husak, Katie           Kelowna T&F             14.73m
	Girls 12 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   280 Little, Natasha        Kam Track               22.31m
	  2   145 Kokayko, Brianne       Kelowna T&F             14.64m
	  3    38 Saunders, Jill         Langdale Elementary     13.95m
	  4   144 Fell, Khera            Kelowna T&F             13.66m
	  5   142 DeVries, Courtney      Kelowna T&F             13.02m
	  6   146 Rasmussen, Katie       Kelowna T&F             10.97m
	Girls 13 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   256 Dalin, Angie           Kam Track               23.18m
	  2   244 Bullivant, Kelly       Mustangs                18.15m
	  3   252 Boulega, Jocelyn       Kam Track               12.56m
	Women 16-17 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    73 Hoy, Kristen           Okanagan-Skaha T&F       1.45m
	Women 18-19 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    33 Handling, Astrid       Elphinstone              1.30m
	Women 80-84 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   126 Kotelko, Olga          Unattached               0.85m
	Women 14-15 Pole Vault
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    93 Lloyd, Kim             Track 54.50              1.95m
	  2   306 Whitham-Carroll, M     Kam Track                1.85m
	  3   257 Domino, Alia           Kam Track                1.65m
	 --    96 Schopfer, Claire       Track 54.50                 NH
	Women 16-17 Pole Vault
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    98 Zavaduk, Heather       Track 54.50              2.05m
	Women 18-19 Pole Vault
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   301 Takahashi, Sachiko     Kam Track                2.60m
	Women 16-17 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1    71 Gerrits, Hailey        Okanagan-Skaha T&F       4.81m   NWI
	  2    78 Erickson, April        Okanagan-Skaha T&F       4.58m   NWI
	  3    72 Ireson, Fiona          Okanagan-Skaha T&F       4.57m   NWI
	  4   111 Haynes, Jen            Terrace T&F              4.54m   NWI
	 --   251 Borowsky, Cristyn      Kam Track                  DNS   NWI
	 --    58 Reynolds, Chelcy       Golden Sec.                DNS   NWI
	Women 80-84 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   126 Kotelko, Olga          Unattached               2.03m   NWI
	Women 14-15 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   306 Whitham-Carroll, M     Kam Track                9.78m  -0.4
	  2   161 Tetlock, Kelsey        Kelowna T&F              9.62m   0.8
	  3     4 Webster, Robyn         Unattached               9.47m  -2.3
	  4   315 Smith, Megan           Revelstoke               8.77m  -0.5
	  5   113 Cater, Robyn           Terrace T&F              8.52m  -1.4
	  6   319 Flick, Kali            Prince George T&F        8.34m   NWI
	  7   152 Hanson, Corie          Kelowna T&F              8.06m  -3.7
	  8    56 Tsantilas, Katerin     Golden Sec.              7.00m  -2.8
	  9   114 Freeman, Olivia        Terrace T&F              6.47m  -1.1
	 --    57 VanVlack, Joscelyn     Golden Sec.                DNS   NWI
	 --   156 Stewart, Devon         Kelowna T&F                DNS   NWI
	 --   257 Domino, Alia           Kam Track                  DNS   NWI
	Women 16-17 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   255 Dalin, Alia            Kam Track               10.30m
	  2   165 Hepner, Lindsay        Kelowna T&F              8.96m
	  3   226 Davidson, Marie        Prince George T&F        8.78m
	  4   112 Johnson, Victoria      Terrace T&F              8.36m
	  5    58 Reynolds, Chelcy       Golden Sec.              6.11m
	 --    80 Klemchuk, Chantell     Okanagan-Skaha T&F         SCR
	Women 18-19 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   125 Murray, Novelle        Mustangs                11.84m
	  2    36 Higgins, Emily         Sun Coast               10.30m
	Women 14-15 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    29 Krystalovich, Aman     Elphinstone             24.51m
	  2    97 Bruntjes, Kayla        Track 54.50             22.62m
	  3   300 Spahan, Chelsea        Kam Track               21.69m
	  4    49 Winship, Chantelle     Pleasant Valley T&F     21.66m
	  5    48 Kwasney, Kara          Pleasant Valley T&F     19.31m
	  6    55 Bezzola, Aita          Golden Sec.             18.04m
	  7   155 Leenhouts, Rebecca     Kelowna T&F             16.15m
	 --   154 Kokayko, Elysia        Kelowna T&F                DNS
	Women 14-15 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    92 Howard, Peggy          Track 54.50             26.33m
	  2    49 Winship, Chantelle     Pleasant Valley T&F     23.75m
	  3    48 Kwasney, Kara          Pleasant Valley T&F     21.17m
	  4   306 Whitham-Carroll, M     Kam Track               19.58m
	  5    29 Krystalovich, Aman     Elphinstone             17.83m
	  6   161 Tetlock, Kelsey        Kelowna T&F             16.86m
	  7   154 Kokayko, Elysia        Kelowna T&F             15.52m
	  8    55 Bezzola, Aita          Golden Sec.             14.86m
	 --    97 Bruntjes, Kayla        Track 54.50               FOUL
	Women 16-17 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   255 Dalin, Alia            Kam Track               37.19m
	  2    99 Kennedy, Theresa       Track 54.50             33.87m
	  3    30 Soprovich, Kati        Elphinstone             28.95m
	  4   165 Hepner, Lindsay        Kelowna T&F             23.05m
	Women 18-19 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    36 Higgins, Emily         Sun Coast               33.12m
	
     Women 20-34 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   129 MacNeill, Signi        Kajaks Track& Fiels     48.76m
	Women 80-84 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   126 Kotelko, Olga          Unattached              14.72m
	Boys 9 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   323 Adkins, Bryan          Kam Track                1.01m
	Boys 10 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   116 Murray, Emerson        Mustangs                 1.29m
	  2   299 Smith, Ian             Kam Track                1.10m
	  3   169 Koochin, Tremayne      Kelowna T&F              0.92m
	Boys 12 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   178 DeVries, Brett         Kelowna T&F              1.35m
	  2   180 Rutley, Ethan          Kelowna T&F              1.32m
	  3   181 White, Ben             Kelowna T&F              1.26m
	Boys 13 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   120 James, Jonathan        Mustangs                 1.38m
	  2   185 Van Poppelen, Alex     Kelowna T&F              1.29m
	  3   288 Parker, Colin          Kam Track                1.08m
	Boys 9 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1     3 Bester, Ruben          Unattached               3.06m   NWI
	  2   115 James, Logan           Mustangs                 3.03m   NWI
	  3   323 Adkins, Bryan          Kam Track                2.98m   NWI
	Boys 11 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   173 Ledwon, Tyler          Kelowna T&F              3.72m   NWI
	  2   290 Polos, Ian             Kam Track                3.37m   NWI
        3   238 Sutton, Kaleb          Golden Ears              3.29m   NWI
	  4   284 Mathieu, Lucas         Kam Track                3.24m   NWI
	  5   261 Felton, Riley          Kam Track                3.21m   NWI
	  6   278 Linder, Patrick        Kam Track                3.02m   NWI
	  7   275 Jamieson, Kyle         Kam Track                2.98m   NWI
	  8   287 Osborne, Jonathon      Kam Track                2.82m   NWI
	  9   285 Meeker, Braemen        Kam Track                2.65m   NWI
	 10   174 Leenhouts, Adrian      Kelowna T&F              2.64m   NWI
	 --   265 Frenkel, Hayden        Kam Track                 FOUL   NWI
	Boys 13 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   120 James, Jonathan        Mustangs                 4.30m   NWI
	  2   185 Van Poppelen, Alex     Kelowna T&F              4.05m   NWI
	  3   182 Baptie, Adam           Kelowna T&F              4.03m   NWI
	  4   286 Newmarch, William      Kam Track                3.66m   NWI
	  5   263 Fishlock, Garrett      Kam Track                3.50m   NWI
	  6   216 O'Meara, Jared         Prince George T&F        3.00m   NWI
	  7   294 Richards, Alan         Kam Track                2.84m   NWI
	  8   308 Williams, Ryan         Kam Track                2.77m   NWI
	Boys 11 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   261 Felton, Riley          Kam Track                7.46m   NWI
	  2   245 Bauer, Lee             Unattached               7.34m   NWI
	  3   284 Mathieu, Lucas         Kam Track                6.89m   NWI
	  4   275 Jamieson, Kyle         Kam Track                6.15m   NWI
	  5   278 Linder, Patrick        Kam Track                6.08m   NWI
	  6   285 Meeker, Braemen        Kam Track                5.97m   NWI
	  7   287 Osborne, Jonathon      Kam Track                5.84m   NWI
	Boys 12 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   119 Grieve, Alex           Mustangs                 8.19m   NWI
	  2   180 Rutley, Ethan          Kelowna T&F              8.00m   NWI
	  3   181 White, Ben             Kelowna T&F              7.84m   NWI
	  4   177 Bonnett, Lukas         Kelowna T&F              7.72m   NWI
	  5   217 O'Meara, Kyle          Prince George T&F        6.22m   NWI
	  6   253 Chaplin, Alec          Kam Track                6.21m   NWI
	Boys 10 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   116 Murray, Emerson        Mustangs                 8.18m
	  2   299 Smith, Ian             Kam Track                5.07m
	 --   169 Koochin, Tremayne      Kelowna T&F                DNS
	Boys 12 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   177 Bonnett, Lukas         Kelowna T&F              6.96m
	  2   217 O'Meara, Kyle          Prince George T&F        6.35m
	Boys 13 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   120 James, Jonathan        Mustangs                 8.17m
	  2   184 Husak, Aaron           Kelowna T&F              7.90m
	  3   308 Williams, Ryan         Kam Track                7.21m
	  4   288 Parker, Colin          Kam Track                7.06m
	Boys 11 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   287 Osborne, Jonathon      Kam Track               16.70m
	  2   261 Felton, Riley          Kam Track               15.72m
	  3   174 Leenhouts, Adrian      Kelowna T&F             15.61m
	  4   238 Sutton, Kaleb          Golden Ears             15.56m
	  5   175 Van Poppelen, Vict     Kelowna T&F             15.17m
	  6   297 Schuabl, Vincent       Kam Track               14.79m
	  7   172 Greenough, James       Kelowna T&F             13.78m
	  8   284 Mathieu, Lucas         Kam Track               13.72m
	  9   285 Meeker, Braemen        Kam Track                7.28m
	Boys 12 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   178 DeVries, Brett         Kelowna T&F             17.39m
	  2   179 Elliott, Mark          Kelowna T&F             16.52m
	  3   217 O'Meara, Kyle          Prince George T&F       15.20m
	  4   266 Gamache, William       Kam Track               15.11m
	  5   180 Rutley, Ethan          Kelowna T&F             13.24m
	  6   177 Bonnett, Lukas         Kelowna T&F             13.04m
	  7   253 Chaplin, Alec          Kam Track               12.44m
	Boys 13 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   184 Husak, Aaron           Kelowna T&F             18.88m
	  2   308 Williams, Ryan         Kam Track               11.78m
	  3   216 O'Meara, Jared         Prince George T&F       11.05m
	 --   288 Parker, Colin          Kam Track                  DNS
	Boys 10 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   116 Murray, Emerson        Mustangs                17.82m
	  2   299 Smith, Ian             Kam Track               13.62m
	 --   169 Koochin, Tremayne      Kelowna T&F               FOUL
	Boys 11 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   261 Felton, Riley          Kam Track               18.24m
	  2   175 Van Poppelen, Vict     Kelowna T&F             14.96m
	  2   275 Jamieson, Kyle         Kam Track               14.96m
	  4   118 James, Andrew          Mustangs                14.13m
	  5   287 Osborne, Jonathon      Kam Track               13.85m
	  6   245 Bauer, Lee             Unattached              12.85m
	  7   284 Mathieu, Lucas         Kam Track               12.80m
	  8   278 Linder, Patrick        Kam Track               12.00m
	  9   172 Greenough, James       Kelowna T&F              9.20m
	 10   265 Frenkel, Hayden        Kam Track                9.11m
	 --   260 Erickson, Kyle         Kam Track                  DNS
	Men 16-17 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    24 Twohig, Matthew        Elphinstone              1.65m
	  2    18 Poole, Brian           Elphinstone              1.60m
	 --   303 Tombe, Sean            Kam Track                  DNS
	 --   196 Russo, Raymond         Kelowna T&F                DNS
	Men 18-19 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    20 Collins, Brent         Elphinstone              1.65m
	Men 16-17 Pole Vault
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   304 Waters, Mitchell       Kam Track                3.70m
	Men 18-19 Pole Vault
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   200 Aynsley, Brett         Kelowna T&F              3.30m
	  2   273 Hunt, Cody             Kam Track                3.10m
	Men 16-17 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   213 Richardson, Brock      Prince George T&F        6.21m   NWI
	  2    45 Kineshanko, Tom        Pleasant Valley T&F      5.91m   NWI
	  3    67 Peat, Ryan             Okanagan-Skaha T&F       5.54m   NWI
	  4    18 Poole, Brian           Elphinstone              5.47m   NWI
	  5    82 Young, Darryl          Track 54.50              5.46m   NWI
	  6    83 Harrison, Luke         Track 54.50              5.23m   NWI
	  7    85 Lewis, Russ            Track 54.50              5.02m   NWI
	  8    84 Snetsunger, Andrew     Track 54.50              5.00m   NWI
	  9    19 Pang, Chris            Elphinstone              4.63m   NWI
	 10   105 Kelly, Matt            Terrace T&F              4.57m   NWI
	 --    22 Turner, Simon          Elphinstone                DNS   NWI
	 --    24 Twohig, Matthew        Elphinstone                DNS   NWI
	 --   106 Parmar, Randeep        Terrace T&F                DNS   NWI
	Men 18-19 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1    20 Collins, Brent         Elphinstone              6.04m   NWI
	  2    23 Beggs, Jonathon        Elphinstone              5.22m   NWI
	Men 14-15 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   195 Sander, Riley          Kelowna T&F             10.99m   1.3
	  2    13 Fryer, Michael         Elphinstone             10.87m   1.5
	  3    50 Libby, Cailan          Golden Sec.             10.49m  -1.1
	  4    74 Labelle, Mike          Okanagan-Skaha T&F      10.31m   1.6
	  5   310 Wilkey, Byron          Revelstoke              10.15m   NWI
	  6   189 Kemp, Andrew           Kelowna T&F              9.75m  -1.8
	  7    43 Botrakoff, Richard     Pleasant Valley T&F      9.68m   0.6
	 --    14 Saunders, Doug         Elphinstone                DNS   NWI
	Men 16-17 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   122 Mouldey, Kevin         Mustangs                13.75m
	  2   221 Negrin, Robert         Prince George T&F       12.63m
	  3   213 Richardson, Brock      Prince George T&F       10.55m
	  4   282 Martens, Kyle          Kam Track                9.76m
	  5    17 Emerson, Blair         Elphinstone              9.49m
	  6   106 Parmar, Randeep        Terrace T&F              9.03m
	  7   209 Panozzo, David         Ridge Rockets            8.21m
	 --   303 Tombe, Sean            Kam Track                  DNS
	Men 18-19 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   222 Marsh, Tyson           Prince George T&F       11.40m
	  2   104 Haines, Cody           Terrace T&F             10.60m
	  3    69 Klein, Cory            Okanagan-Skaha T&F       9.48m
	Men 14-15 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    63 Skermer, David         Okanagan-Skaha T&F      42.74m
	  2    65 Kripps, Justin         Okanagan-Skaha T&F      39.40m
	  3   189 Kemp, Andrew           Kelowna T&F             38.01m
	  4     9 Lyons, Sam             Elphinstone             30.18m
	  5   187 Bidlevski, Mark        Kelowna T&F             28.23m
	  6    50 Libby, Cailan          Golden Sec.             25.57m
	  7    10 Poole, Jason           Elphinstone             17.30m
	 --   191 Russo, Gene            Kelowna T&F                DNS
	Men 16-17 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   213 Richardson, Brock      Prince George T&F       37.69m
	  2   122 Mouldey, Kevin         Mustangs                37.53m
	  3    15 Fox, Michael           Elphinstone             33.75m
	  4    16 Fox, Clayton           Elphinstone             32.87m
	  5    17 Emerson, Blair         Elphinstone             28.82m
	  6   282 Martens, Kyle          Kam Track               27.58m
	  7    86 Heinbecker, Ken        Track 54.50             25.44m
	  8   106 Parmar, Randeep        Terrace T&F             21.11m
	  9   295 Richards, Pearce       Kam Track               17.91m
	 --   209 Panozzo, David         Ridge Rockets             FOUL
	 --   221 Negrin, Robert         Prince George T&F         FOUL
	Men 18-19 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   201 Greenough, Robert      Kelowna T&F             43.51m
	  2   222 Marsh, Tyson           Prince George T&F       39.99m
	  3   104 Haines, Cody           Terrace T&F             32.63m
	  4    69 Klein, Cory            Okanagan-Skaha T&F      22.47m
	Men 20-39 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   208 Graham, Brad           Ridge Rockets           36.26m
	 --    77 Skyrlc, Dan            Okanagan-Skaha T&F         DNS
	Men 85-89 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1     2 Murray, Jim            Unattached              17.19m
	Men 16-17 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   220 Kirby, Owen            Prince George T&F       54.26m
	  2   296 Saunders, Scott        Kam Track               46.99m
	  3   221 Negrin, Robert         Prince George T&F       40.81m
	  4   295 Richards, Pearce       Kam Track               40.10m
	  5    16 Fox, Clayton           Elphinstone             39.00m
	  6    86 Heinbecker, Ken        Track 54.50             36.56m
	  7    15 Fox, Michael           Elphinstone             36.53m
	  8    17 Emerson, Blair         Elphinstone             28.23m
	 --   105 Kelly, Matt            Terrace T&F                DNS
	 --   196 Russo, Raymond         Kelowna T&F                DNS
	Men 18-19 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    54 Young, Josh            Golden Sec.             50.07m
	  2   201 Greenough, Robert      Kelowna T&F             49.35m
	  3   128 Pankratz, Adam         Unattached              45.76m
	  4   207 Sparrow, Matt          Ridge Rockets           42.23m
	  5   104 Haines, Cody           Terrace T&F             41.39m
	  6    69 Klein, Cory            Okanagan-Skaha T&F      36.92m
	 --   273 Hunt, Cody             Kam Track                  DNS
	 --    88 Friesen, Jon           Track 54.50                DNS
	Men 20-39 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   258 Dunlop, Steve          Kam Track               42.08m
	Men 85-89 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1     2 Murray, Jim            Unattached              12.03m
	Girls 11 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track                1.32m
	  2   309 Williams, Taffie       Kam Track                1.10m
	  3   141 Wickett, Jillian       Kelowna T&F              1.00m
	 --   138 Husak, Katie           Kelowna T&F                 NH
	Girls 13 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1     1 Frayne, Amanda         Unattached               1.49m
	  2   204 Dimaria, Jenna         Kelowna T&F              1.30m
	  3   267 Gnitt, Jessica         Kam Track                1.25m
	  3   124 Shaw, Angela           Mustangs                 1.25m
	  5   264 Fredrikson, Britt      Kam Track                1.20m
	 --   276 Lancaster, Kyla        Kam Track                  DNS
	 --   248 Barrett, Amy           Kam Track                  DNS
	Girls 10 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   223 Treasure, Alyxandr     Prince George T&F        2.90m   NWI
	  2   123 Grieve, Jessica        Mustangs                 2.88m   NWI
	  3   136 McBlain, Chalise       Kelowna T&F              2.80m   NWI
	  4    37 Daniels, Tiegan        Langdale Elementary      2.57m   NWI
	  5   137 Richards, Amanda       Kelowna T&F              2.43m   NWI
	  6   132 Bonnett, Emily         Kelowna T&F              2.38m   NWI
	  7   246 Ardoh, Saskia          Kam Track                2.36m   NWI
	  8   135 Dimaria, Samantha      Kelowna T&F              2.25m   NWI
	  9   133 Bowser, Samara         Kelowna T&F              1.85m   NWI
	Girls 12 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   145 Kokayko, Brianne       Kelowna T&F              3.77m   NWI
	  2   249 Barrett, Evanne        Kam Track                3.57m   NWI
	  3   148 Taneda, Makiko         Kelowna T&F              3.44m   NWI
	  4   142 DeVries, Courtney      Kelowna T&F              3.40m   NWI
	  5   291 Pringle, Sara          Kam Track               J3.40m   NWI
	  6    38 Saunders, Jill         Langdale Elementary      3.11m   NWI
	  7   144 Fell, Khera            Kelowna T&F              3.08m   NWI
	  8   143 Entwistle, Allie       Kelowna T&F              3.07m   NWI
	  9   146 Rasmussen, Katie       Kelowna T&F              3.03m   NWI
	 --   271 Hewitt, Cara           Kam Track                  SCR   NWI
	 --   147 Siemens, Carissa       Kelowna T&F                SCR   NWI
	Girls 13 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   204 Dimaria, Jenna         Kelowna T&F              8.73m   NWI
	  2   150 Sander, Katelynn       Kelowna T&F              7.92m   NWI
	  3   264 Fredrikson, Britt      Kam Track                7.46m   NWI
	 --     1 Frayne, Amanda         Unattached                 SCR   NWI
	Girls 9 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   131 Kokayko, Erin          Kelowna T&F              4.50m
	  2   289 Peacock, Sam           Kam Track                4.15m
	  3   279 Little, Ariel          Kam Track                3.59m
	Girls 11 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track                7.59m
	  2   138 Husak, Katie           Kelowna T&F              6.07m
	  3   309 Williams, Taffie       Kam Track                5.95m
	Girls 11 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   262 Ferguson, Maddy        Kam Track               20.31m
	 --   138 Husak, Katie           Kelowna T&F               FOUL
	Girls 12 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    38 Saunders, Jill         Langdale Elementary     13.83m
	  2   249 Barrett, Evanne        Kam Track               12.93m
	Girls 13 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   256 Dalin, Angie           Kam Track               16.12m
	  2   244 Bullivant, Kelly       Mustangs                15.23m
	  3   224 Martinson, Melissa     Prince George T&F       14.93m
	  4   252 Boulega, Jocelyn       Kam Track               13.37m
	  5   264 Fredrikson, Britt      Kam Track               11.64m
	Women 14-15 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    93 Lloyd, Kim             Track 54.50              1.44m
	  2    48 Kwasney, Kara          Pleasant Valley T&F      1.42m
	  3    26 Barnes, Courtney       Elphinstone             J1.42m
	  4   157 Arkell, Olivia         Kelowna T&F              1.40m
	  5    27 Janot, Kyra            Elphinstone             J1.40m
	  6    95 Tolten, Vicki          Track 54.50              1.35m
	  6   257 Domino, Alia           Kam Track                1.35m
	  6    46 Waneck, Kimie          Pleasant Valley T&F      1.35m
	  9    28 Josephson, Marlice     Elphinstone             J1.35m
	  9   306 Whitham-Carroll, M     Kam Track               J1.35m
	 11   325 Berube, Samantha       Unattached               1.30m
	 12   101 Thompson, Laurel       Track 54.50             J1.30m
	 13   155 Leenhouts, Rebecca     Kelowna T&F              1.20m
	 14    56 Tsantilas, Katerin     Golden Sec.              1.05m
	Women 14-15 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1    25 Nestman, Jenna         Elphinstone              4.90m   NWI
	  2    94 Mah, Melia             Track 54.50              4.68m   NWI
	  3    95 Tolten, Vicki          Track 54.50              4.61m   NWI
	  4   161 Tetlock, Kelsey        Kelowna T&F              4.49m   NWI
	  5    91 Mercier, Celine        Track 54.50              4.44m   NWI
	  6     4 Webster, Robyn         Unattached               4.34m   NWI
	  7   306 Whitham-Carroll, M     Kam Track                4.33m   NWI
	  8    28 Josephson, Marlice     Elphinstone              4.07m   NWI
	  9   113 Cater, Robyn           Terrace T&F              4.00m   NWI
	 10    26 Barnes, Courtney       Elphinstone              3.98m   NWI
	 11   154 Kokayko, Elysia        Kelowna T&F              3.95m   NWI
	 12    93 Lloyd, Kim             Track 54.50              3.94m   NWI
	 13   257 Domino, Alia           Kam Track                3.62m   NWI
	 14   114 Freeman, Olivia        Terrace T&F              3.31m   NWI
	 --   319 Flick, Kali            Prince George T&F          SCR   NWI
	 --   152 Hanson, Corie          Kelowna T&F                SCR   NWI
	 --    92 Howard, Peggy          Track 54.50                SCR   NWI
	 --   101 Thompson, Laurel       Track 54.50                SCR   NWI
	Women 16-17 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1    71 Gerrits, Hailey        Okanagan-Skaha T&F       9.91m   NWI
	  2   111 Haynes, Jen            Terrace T&F              8.77m   NWI
	  3    58 Reynolds, Chelcy       Golden Sec.              7.25m   NWI
	Women 18-19 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1    35 Krystalovich, Kari     Sun Coast                9.94m   NWI
	Women 14-15 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   316 LeRose, Allyl          Revelstoke              10.16m
	  2   300 Spahan, Chelsea        Kam Track                9.81m
	  3    29 Krystalovich, Aman     Elphinstone              8.32m
	  4    49 Winship, Chantelle     Pleasant Valley T&F      8.12m
	  5    97 Bruntjes, Kayla        Track 54.50              8.03m
	  6    48 Kwasney, Kara          Pleasant Valley T&F      7.83m
	  7    55 Bezzola, Aita          Golden Sec.              7.13m
	Women 80-84 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   126 Kotelko, Olga          Unattached               5.14m
	Women 16-17 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   255 Dalin, Alia            Kam Track               29.88m
	  2    99 Kennedy, Theresa       Track 54.50             25.66m
	  3    30 Soprovich, Kati        Elphinstone             22.99m
	  4   112 Johnson, Victoria      Terrace T&F             19.98m
	  5   270 Grahn, Holly           Kam Track               18.12m
	 --    80 Klemchuk, Chantell     Okanagan-Skaha T&F         DNS
	 --   165 Hepner, Lindsay        Kelowna T&F                DNS
	Women 18-19 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   125 Murray, Novelle        Mustangs                34.93m
	  2   307 Wichmann, June         Kam Track               21.38m
	Women 20-34 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   281 Little, Tanya          Kam Track               30.44m
	Women 45-49 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   274 Hunt, Laurel           Kam Track               17.34m
	Women 80-84 Discus Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   126 Kotelko, Olga          Unattached              13.26m
	Women 14-15 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   160 Kokayko, Rochelle      Kelowna T&F             45.56m
	  2    97 Bruntjes, Kayla        Track 54.50             25.45m
	  3    92 Howard, Peggy          Track 54.50             18.95m
	Women 16-17 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   255 Dalin, Alia            Kam Track               24.48m
	  2   164 Gregoire, Tasha        Kelowna T&F             23.52m
	  3    99 Kennedy, Theresa       Track 54.50             20.41m
	Women 18-19 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   301 Takahashi, Sachiko     Kam Track               31.70m
	Women 20-34 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   321 Foote, Debbie          Unattached              40.97m
	Women 80-84 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   126 Kotelko, Olga          Unattached              17.55m
	Boys 11 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   297 Schuabl, Vincent       Kam Track                1.26m
	  1   173 Ledwon, Tyler          Kelowna T&F              1.26m
	  3   245 Bauer, Lee             Unattached               1.15m
	  4   238 Sutton, Kaleb          Golden Ears              1.10m
	  5   261 Felton, Riley          Kam Track                1.05m
	  6   284 Mathieu, Lucas         Kam Track                1.00m
	  7   175 Van Poppelen, Vict     Kelowna T&F              0.95m
	  7   285 Meeker, Braemen        Kam Track                0.95m
	  9   287 Osborne, Jonathon      Kam Track               J0.95m
	 --   260 Erickson, Kyle         Kam Track                  SCR
	Boys 10 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   116 Murray, Emerson        Mustangs                 3.51m   NWI
	  2   299 Smith, Ian             Kam Track                3.11m   NWI
	  3   219 Sawtell, Trevor        Prince George T&F        3.01m   NWI
	  4   169 Koochin, Tremayne      Kelowna T&F              2.75m   NWI
	Boys 12 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   176 Aynsley, Ryan          Kelowna T&F              4.11m   NWI
	  2   119 Grieve, Alex           Mustangs                 3.92m   NWI
	  3   178 DeVries, Brett         Kelowna T&F              3.65m   NWI
	  4   181 White, Ben             Kelowna T&F              3.52m   NWI
	  5   266 Gamache, William       Kam Track                3.30m   NWI
	  6   217 O'Meara, Kyle          Prince George T&F        2.21m   NWI
	 --   177 Bonnett, Lukas         Kelowna T&F                SCR   NWI
	Boys 13 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   120 James, Jonathan        Mustangs                 9.36m   NWI
	  2   182 Baptie, Adam           Kelowna T&F              8.55m   NWI
	  3   263 Fishlock, Garrett      Kam Track                7.44m   NWI
	  4   308 Williams, Ryan         Kam Track                6.96m   NWI
	  5   294 Richards, Alan         Kam Track                6.86m   NWI
	Boys 9 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   323 Adkins, Bryan          Kam Track                4.71m
	Boys 11 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   175 Van Poppelen, Vict     Kelowna T&F              8.02m
	  2   287 Osborne, Jonathon      Kam Track                7.42m
	  3   118 James, Andrew          Mustangs                 7.38m
	  4   238 Sutton, Kaleb          Golden Ears              7.37m
	  5   297 Schuabl, Vincent       Kam Track                7.18m
	  6   284 Mathieu, Lucas         Kam Track                6.83m
	  7   261 Felton, Riley          Kam Track                6.46m
	  8   285 Meeker, Braemen        Kam Track                5.67m
	 --   278 Linder, Patrick        Kam Track                 FOUL
	Boys 12 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   217 O'Meara, Kyle          Prince George T&F       14.92m
	Boys 13 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   298 Smith, Brendon         Kam Track               22.18m
	 --   184 Husak, Aaron           Kelowna T&F                DNS
	Boys 12 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   217 O'Meara, Kyle          Prince George T&F       21.75m
	  2   266 Gamache, William       Kam Track               18.10m
	  3   177 Bonnett, Lukas         Kelowna T&F             16.34m
	  4   253 Chaplin, Alec          Kam Track               15.62m
	  5   218 Gaiesky, Kristophe     Prince George T&F       10.26m
	Boys 13 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   298 Smith, Brendon         Kam Track               22.83m
	  2   263 Fishlock, Garrett      Kam Track               17.52m
	  3   182 Baptie, Adam           Kelowna T&F             17.26m
	  4   294 Richards, Alan         Kam Track               17.13m
	  5   120 James, Jonathan        Mustangs                16.79m
	  6   184 Husak, Aaron           Kelowna T&F             14.57m
	  7   288 Parker, Colin          Kam Track               13.66m
	  8   308 Williams, Ryan         Kam Track               13.63m
	  9   286 Newmarch, William      Kam Track                7.95m
	Men 14-15 High Jump
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   121 Murray, Leo            Mustangs                 1.63m
	  2    41 Haambuckers, Micha     Pleasant Valley T&F      1.60m
	  3    64 Dick, Stephen          Okanagan-Skaha T&F       1.55m
	  4   186 Bonnett, Nick          Kelowna T&F             J1.55m
	Men 14-15 Long Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   121 Murray, Leo            Mustangs                 5.89m   NWI
	  2   195 Sander, Riley          Kelowna T&F              5.03m   NWI
	  3   241 Zaleski, Adam          Kelowna T&F              4.99m   NWI
	  4   312 Bafaro, Tony           Revelstoke               4.94m   NWI
	  5    50 Libby, Cailan          Golden Sec.              4.58m   NWI
	  6   190 Watson, Corey          Kelowna T&F              4.42m   NWI
	  7    43 Botrakoff, Richard     Pleasant Valley T&F      4.40m   NWI
	  8   187 Bidlevski, Mark        Kelowna T&F              4.12m   NWI
	 --   107 Sihota, Savin          Terrace T&F                SCR   NWI
	Men 16-17 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1   295 Richards, Pearce       Kam Track               12.26m   NWI
	  2    22 Turner, Simon          Elphinstone             11.96m   NWI
	  3    67 Peat, Ryan             Okanagan-Skaha T&F      11.56m   NWI
	  4    24 Twohig, Matthew        Elphinstone             11.26m   NWI
	  5    18 Poole, Brian           Elphinstone             10.55m   NWI
	  6    19 Pang, Chris            Elphinstone             10.26m   NWI
	 --   213 Richardson, Brock      Prince George T&F          DNS   NWI
	 --   106 Parmar, Randeep        Terrace T&F                DNS   NWI
	Men 18-19 Triple Jump
	=====================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals  Wind
	=====================================================================
	  1    20 Collins, Brent         Elphinstone             11.73m   NWI
	  2    23 Beggs, Jonathon        Elphinstone             11.26m   NWI
	Men 85-89 Shot Put
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1     2 Murray, Jim            Unattached               6.72m
	Men 14-15 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   329 Osborne, David         Kam Track               24.69m
	  2   305 Waters, Shane          Kam Track               22.83m
	  3   313 Smith, Ryan            Revelstoke              21.92m
	 --   194 Gregoire, Aidan        Kelowna T&F                SCR
	Men 16-17 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   122 Mouldey, Kevin         Mustangs                44.54m
	  2    17 Emerson, Blair         Elphinstone             34.69m
	  3   221 Negrin, Robert         Prince George T&F       26.19m
	  4   282 Martens, Kyle          Kam Track               24.96m
	Men 18-19 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1   199 Ankerman, Michael      Kelowna T&F             63.85m
	  2   222 Marsh, Tyson           Prince George T&F       36.81m
	Men 85-89 Hammer Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	 --     2 Murray, Jim            Unattached                 DNS
	Men 14-15 Javelin Throw
	================================================================
	    Name                    Year Team                    Finals
	================================================================
	  1    14 Saunders, Doug         Elphinstone             44.27m
	  2   189 Kemp, Andrew           Kelowna T&F             37.97m
	  3    63 Skermer, David         Okanagan-Skaha T&F      35.52m
	  4    39 Baylis, Jared          Pleasant Valley T&F     32.70m
	  5   283 Mathieu, Daniel        Kam Track               31.37m
	  6     9 Lyons, Sam             Elphinstone             30.20m
	  6   305 Waters, Shane          Kam Track               30.20m
	  8   214 Wiens, Ross            Prince George T&F       29.29m
	  9   329 Osborne, David         Kam Track               25.87m
	 10    10 Poole, Jason           Elphinstone             24.42m
	 11    50 Libby, Cailan          Golden Sec.             24.38m
	 --    66 Daeshel, Aaron         Okanagan-Skaha T&F         SCR