Results from Fred Rowell Vancouver High School Relays 
Clement Track, Minoru Park, Richmond, BC
Saturday April 13, 2002

Vancouver Olympic Club                                    Hy-Tek's MEET MANAGER  
                                                                               
                    GIRLS - COMPLETE RESULTS FOR ALL ROUNDS
                    Bantam     Junior     Senior    Masters
                                                                               
                          Bantam Girls 100 Meter Dash                          
                                                                               
                    Preliminary Results - Saturday 13/04/02                    
               8 Advance: Top 1 Each Heat Plus Next 4 Best Times               
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME  HT    
      ===== ============================ ========================= ===== ==    
          1 Nestman, Jenna               Elphinstone Secondary     12.80  4    
          2 Twitchell, Morgan            Kajaks T&F Club           13.70  3    
          3 Barnes, Courtney             Elphinstone Secondary     13.70  3    
          4 Jorgenson, Katie             Ridge Rockets             13.80  1    
          5 Stewart, Keegan              Crofton House School      14.20  2    
          6 Van Ruyven, Michelle         Kajaks T&F Club           13.30  4    
          7 Whitegibson, Dee             Coquitlam Cheetahs        13.40  4    
          8 Chow, Mindy                  Burnaby Striders          13.60  4    
          9 Klassen, Casey               Ridge Rockets             13.80  4    
         10 Willson, Natalie             West Vancouver Secondary  13.90  4    
         11 Wright, Gillian              Crofton House School      14.00  4    
         12 Jogova, Maria                Crofton House School      14.30  1    
         13 Patterson, Olivia            Crofton House School      14.50  3    
         13 Alexander, Sydnie            Elphinstone Secondary     14.50  1    
         15 Lum, Brittany                Coquitlam Cheetahs        14.70  3    
         15 Hinze, Jennifer              Lord Byng Secondary       14.70  1    
         17 Irwin, Kelsi                 Lord Byng Secondary       14.80  3    
         18 McLoughlin, Nicole           Garibaldi Secondary       14.90  3    
         19 Savage, Robyn                West Vancouver Secondary  15.50  2    
         20 Fraser, Courtney             West Vancouver Secondary  15.90  1    
         20 Elneil, Sandi                Lord Byng Secondary       15.90  2    
         22 Jacobs, Rosie                Archbishop Carney SS      16.10  1    
         23 Klaric, Stefani              Archbishop Carney SS      17.20  2    
          - Josephson, Marlice           Elphinstone Secondary        DQ  2    
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME  PTS     
    ===== ============================ ========================= ===== ====    
        1 Nestman, Jenna               Elphinstone Secondary     12.90  10     
        2 Van Ruyven, Michelle         Kajaks T&F Club           13.10   8     
        3 Whitegibson, Dee             Coquitlam Cheetahs        13.50   6     
        4 Barnes, Courtney             Elphinstone Secondary     13.80   5     
        5 Jorgenson, Katie             Ridge Rockets             13.90   4     
        6 Chow, Mindy                  Burnaby Striders          13.90   3     
        7 Stewart, Keegan              Crofton House School      14.10   2     
                                                                               
                           Bantam Girls 400 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
  PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME    HT PTS  
  ===== ============================ ========================= ======= == ==== 
      1 Nestman, Jenna               Elphinstone Secondary     1:02.10  1 10   
      2 Van Ruyven, Michelle         Kajaks T&F Club           1:04.40  2  8   
      3 Klassen, Casey               Ridge Rockets             1:06.00  2  6   
      4 Kalnin, Kate                 Unattached                1:08.90  2  5   
      5 Scales, Amanda               Ridge Rockets             1:10.00  1  4   
      6 Patterson, Olivia            Crofton House School      1:11.80  1  3   
      7 Hinze, Jennifer              Lord Byng Secondary       1:13.50  2  2   
      8 Jogova, Maria                Crofton House School      1:13.70  2  1   
      9 Alexander, Sydnie            Elphinstone Secondary     1:18.90  2      
     10 Jacobs, Rosie                Archbishop Carney SS      1:21.00  2      
      - Willson, Natalie             West Vancouver Secondary      DNF  1      
                                                                               
                           Bantam Girls 800 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
   PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME    PTS    
   ===== ============================ ========================= ======= ====   
       1 Wright, Gillian              Crofton House School      2:32.90  10    
       2 Hley, Kaitlin                Maple Ridge Secondary     2:40.80   8    
       3 Savage, Robyn                West Vancouver Secondary  2:49.10   6    
       4 Campbell, Kelsey             Maple Ridge Secondary     2:49.80   5    
       5 Schmidt, Jourdan             Valley Royals             2:50.30   4    
                                                                               
                         Bantam Girls 4x100 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
            PLACE  RELAY AFFILIATION                   TIME    PTS             
            =====  =================================== ======= ====            
                1  ELPH      Elphinstone Secondary       55.70  10             
                2  CHS       Crofton House School        58.20   8             
                3  BYNG      Lord Byng Secondary         59.00   6             
                4  BYNG "B"  Lord Byng Secondary       1:03.20   5             
                                                                               
                         Bantam Girls 4x400 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
            PLACE  RELAY AFFILIATION                   TIME    PTS             
            =====  =================================== ======= ====            
                1  CHS       Crofton House School      4:51.50  10             

                          Bantam Girls Long Jump Pit B                         
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK      PTS       
      ===== ========================== =================== =====     ====      
          1 Nestman, Jenna             Elphinstone Seconda 4.32m     10        
          2 Irwin, Kelsi               Lord Byng Secondary 3.87m      8        
          3 Barnes, Courtney           Elphinstone Seconda 3.82m      6        
          4 Hinze, Jennifer            Lord Byng Secondary 3.74m      5        
          5 McLoughlin, Nicole         Garibaldi Secondary 3.74m      4        
          6 Josephson, Marlice         Elphinstone Seconda 3.57m      3        
          7 Jacobs, Rosie              Archbishop Carney S 3.16m      2        
          8 Alexander, Sydnie          Elphinstone Seconda 3.12m      1        
          9 Klaric, Stefani            Archbishop Carney S 2.98m               
          - Stewart, Keegan            Crofton House Schoo  FOUL               
          - Elneil, Sandi              Lord Byng Secondary  FOUL               
                                                                               
                             Bantam Girls Shot Put                             
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK      PTS       
      ===== ========================== =================== =====     ====      
          1 Witzel, Jessica K          Kajaks T&F Club     8.03m     10        
          2 Wallbank, Charlene         Garibaldi Secondary 7.35m      8        
          3 Irwin, Kelsi               Lord Byng Secondary 6.52m      6        
          4 Lum, Brittany              Coquitlam Cheetahs  6.27m      5        
          5 Kuhn, Kate                 Brookswood Secondar 6.21m      4        
          6 Elneil, Sandi              Lord Byng Secondary 4.60m      3        
                                                                               
                          Junior Girls 100 Meter Dash                          
                                                                               
                    Preliminary Results - Saturday 13/04/02                    
               8 Advance: Top 1 Each Heat Plus Next 4 Best Times               
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME  HT    
      ===== ============================ ========================= ===== ==    
          1 Gabbassova, Dena             Burnaby Striders          12.90  3    
          2 Forgie, Erin                 Coquitlam Cheetahs        13.00  4    
          3 Johns, Adelle                Kajaks T&F Club           13.40  2    
          4 Shives, Christina            St Thomas Aquinas         13.50  1    
          5 Fenske, Yolanda              WJ Mouat Secondary        13.20  4    
          6 Patterson, Charlotte         Crofton House School      13.50  4    
          7 Goldberg, Ely                Crofton House School      13.50  2    
          8 Ridgeway, Kristen            Crofton House School      13.50  2    
          9 Boss, Traci                  Terry Fox Secondary       13.60  1    
         10 Vanderleude, Catlina         Centennial Secondary      13.70  1    
         10 Basinillo, Celeste           Notre Dame High School    13.70  3    
         12 Burkholder, Katy             Burnaby Striders          13.80  4    
         13 Notukwe, Abigail             Kajaks T&F Club           13.90  3    
         14 McNeil, Shay                 Terry Fox Secondary       14.10  1    
         14 Frame, Stephanie             Maple Ridge Secondary     14.10  2    
         14 Tamayo, Joyce                Notre Dame High School    14.10  4    
         17 Taylor, Sarah                Crofton House School      14.40  3    
         18 Reagh, Kate                  Crofton House School      14.50  1    
         18 Bell, Elisse                 Crofton House School      14.50  1    
         20 Irwin, Kim                   Crofton House School      14.70  3    
         21 Mathisen, Joanna             Crofton House School      14.80  1    
         22 Jetha, Farah                 Crofton House School      15.10  3    
         23 Yeo, Amanda                  Notre Dame High School    15.60  1    
         24 Leong, Lenita                Notre Dame High School    16.10  2    
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME  PTS     
    ===== ============================ ========================= ===== ====    
        1 Gabbassova, Dena             Burnaby Striders          12.50  10     
        2 Forgie, Erin                 Coquitlam Cheetahs        12.80   8     
        3 Johns, Adelle                Kajaks T&F Club           13.40   6     
        4 Fenske, Yolanda              WJ Mouat Secondary        13.40   5     
        5 Goldberg, Ely                Crofton House School      13.50   4     
        6 Shives, Christina            St Thomas Aquinas         13.50   3     
        7 Patterson, Charlotte         Crofton House School      13.60   2     
        8 Ridgeway, Kristen            Crofton House School      13.70   1     
                                                                               
                           Junior Girls 400 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
  PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME    HT PTS  
  ===== ============================ ========================= ======= == ==== 
      1 Appelt, Mellissa             South Fraser Track Club   1:01.60  2 10   
      2 Fell, Corri                  Vancouver Thunderbirds    1:02.60  1  8   
      3 Boss, Traci                  Terry Fox Secondary       1:04.20  2  6   
      4 Ridgeway, Kristen            Crofton House School      1:04.40  2  5   
      5 Mancell, Heather             Coquitlam Cheetahs        1:05.20  2  4   
      6 Gabbassova, Dena             Burnaby Striders          1:05.30  1  3   
      7 Burkholder, Katy             Burnaby Striders          1:05.40  2  2   
      8 Randle, Pamela               South Fraser Track Club   1:07.00  1  1   
      9 Patterson, Charlotte         Crofton House School      1:07.10  1      
     10 Mathisen, Joanna             Crofton House School      1:10.00  2      
     11 Jones, Katrina               Elphinstone Secondary     1:12.20  1      
     12 Bourne, Jennifer             Burnaby Striders          1:19.70  1      

                            Junior Girls 1 Mile Run                            
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
   PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME    PTS    
   ===== ============================ ========================= ======= ====   
       1 Campbell, Anita              Valley Royals             5:16.40  10    
       2 Hauge, Alysha                Valley Royals             5:37.00   8    
       3 Hudson, Alison               Argyle Secondary          5:51.80   6    
       4 Jones, Katrina               Elphinstone Secondary     6:00.00   5    
       5 Nyarady, Jenna               Garibaldi Secondary       6:02.00   4    
       6 Greig, Sara                  Kajaks T&F Club           6:08.10   3    
       7 Hudson, Sarah                Argyle Secondary          6:14.30   2    
       8 Dan, Alayna                  West Vancouver Secondary  6:39.50   1    
       9 Chuang, Sam                  Crofton House School      7:06.00        
                                                                               
                            Junior Girls 2 Mile Run                            
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
   PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME     PTS   
   ===== ============================ ========================= ======== ====  
       1 Kolstad, Kristen             South Fraser Track Club   11:52.70  10   
       2 Hartwick, Rachel             Royal City Track Club     13:15.60   8   
       3 Cliff, Rachel                Vancouver Thunderbirds    13:39.10   6   
       4 Wirtanen, Kristina           Sands Secondary           13:40.00   5   
       5 Bourne, Jennifer             Burnaby Striders          14:11.00   4   
       6 Wilson, Jill                 West Vancouver Secondary  14:26.00   3   
       7 Dan, Alayna                  West Vancouver Secondary  14:43.00   2   
                                                                               
                         Junior Girls 4x100 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
            PLACE  RELAY AFFILIATION                   TIME    PTS             
            =====  =================================== ======= ====            
                1  CHS       Crofton House School        54.60  10             
                2  NDHS      Notre Dame High School      57.60   8             
                3  BSTR      Burnaby Striders          1:01.50   6             
                -  CHS  "B"  Crofton House School           FS                 
                                                                               
                         Junior Girls 4x400 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
            PLACE  RELAY AFFILIATION                   TIME    PTS             
            =====  =================================== ======= ====            
                1  CHS       Crofton House School      4:47.80  10             

                          Junior Girls High Jump Pit B                         
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK      PTS       
      ===== ========================== =================== =====     ====      
          1 Vanderleude, Catlina       Centennial Secondar 1.50m     10        
          2 Stoffman, Zaria            Vancouver Olympic C 1.50m      8        
          3 Janet, Kyra                Elphinstone Seconda 1.40m      6        
          4 Barnes, Courtney           Elphinstone Seconda 1.40m      5        
          5 deGoede, Christine         Valley Royals       1.35m      3.50     
          5 Schmidt, Jourdan           Valley Royals       1.35m      3.50     
          7 Manhas, Carmen             Crofton House Schoo 1.35m      2        
          8 Bell, Elisse               Crofton House Schoo 1.35m      1        
          9 Stewart, Keegan            Crofton House Schoo 1.30m               
         10 Alexander, Sydnie          Elphinstone Seconda 1.15m               
                                                                               
                          Junior Girls Long Jump Pit A                         
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK      PTS       
      ===== ========================== =================== =====     ====      
          1 Jacob, Karen               Kajaks T&F Club     4.02m     10        
          2 Fenske, Yolanda            WJ Mouat Secondary  3.93m      8        
          3 Irwin, Kim                 Crofton House Schoo 3.88m      6        
          4 Manhas, Carmen             Crofton House Schoo 3.68m      5        
          5 Miller, Pamela             Brookswood Secondar 3.60m      4        
          6 Goldberg, Ely              Crofton House Schoo 3.55m      3        
          7 Jetha, Farah               Crofton House Schoo 3.38m      2        
          8 Chuang, Michelle           Crofton House Schoo 3.13m      1        
          9 Mathisen, Joanna           Crofton House Schoo 3.03m               
                                                                               
                             Junior Girls Shot Put                             
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK      PTS       
      ===== ========================== =================== =====     ====      
          1 Payne, Chelsea             Kajaks T&F Club     9.74m     10        
          2 Patterson, Mikaela         Valley Royals       9.31m      8        
          3 Janssens, Jessica          Maple Ridge Seconda 7.05m      6        
          4 Krystalovich, Amanda       Elphinstone Seconda 7.03m      5        
                                                                               
                           Junior Girls Javelin Throw                          
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK       PTS      
      ===== ========================== =================== ======     ====     
          1 Nyarady, Jenna             Garibaldi Secondary 25.25m     10       
          2 Patterson, Mikaela         Valley Royals       24.21m      8       
          3 Leong, Lenita              Notre Dame High Sch 21.14m      6       
          4 Stoffman, Zaria            Vancouver Olympic C 18.39m      5       
          5 Krystalovich, Amanda       Elphinstone Seconda 16.10m      4       
                                                                               
                          Senior Girls 100 Meter Dash                          
                                                                               
                    Preliminary Results - Saturday 13/04/02                    
               8 Advance: Top 1 Each Heat Plus Next 6 Best Times               
                                                                               
       PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME       
       ===== ============================ ========================= =====      
           1 Murray, Novelle              Langley Mustangs          13.00      
           2 Cornish, Lisa                Vancouver Olympic Club    13.30      
           3 Bond, Rio                    Elphinstone Secondary     13.40      
           4 Handling, Astrid             Elphinstone Secondary     14.20      
           5 Stevenson, Katrina           Vancouver Olympic Club    14.30      
           6 Martens, Danica              Sardis Secondary          14.90      
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME  PTS     
    ===== ============================ ========================= ===== ====    
        1 Murray, Novelle              Langley Mustangs          13.00  10     
        2 Cornish, Lisa                Vancouver Olympic Club    13.30   8     
        3 Bond, Rio                    Elphinstone Secondary     13.40   6     
        4 Handling, Astrid             Elphinstone Secondary     14.20   5     
        5 Stevenson, Katrina           Vancouver Olympic Club    14.30   4     
        6 Martens, Danica              Sardis Secondary          14.90   3     
                                                                               
                           Senior Girls 400 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
   PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME    PTS    
   ===== ============================ ========================= ======= ====   
       1 Banini, Gaelle               Kajaks T&F Club           1:01.70  10    
       2 Bond, Rio                    Elphinstone Secondary     1:04.20   8    
       3 Pelletier, Marie             Valley Royals             1:04.40   6    
                                                                               
                            Senior Girls 1 Mile Run                            
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
   PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME    PTS    
   ===== ============================ ========================= ======= ====   
       1 Ouwerkerk, Melinda           Valley Royals             5:27.30  10    
       2 Cliff, Amanda                Valley Royals             5:38.70   8    
       3 Solsberg, Kira               West Vancouver Secondary  5:42.00   6    
       4 Jardine, Kate                West Vancouver Secondary  6:07.80   5    
       5 Gibson, Jessie               Sardis Secondary          6:23.10   4    
       6 Sylvain, Stephanie           Sardis Secondary          6:43.50   3    
                                                                               
                            Senior Girls 2 Mile Run                            
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
   PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME     PTS   
   ===== ============================ ========================= ======== ====  
       1 MacGregor, Meredith          Earl Marriott Secondary   12:31.20  10   
       2 Gibson, Jessie               Sardis Secondary          13:55.70   8   
                                                                               
                         Senior Girls 4x100 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
             PLACE  RELAY AFFILIATION                   TIME  PTS              
             =====  =================================== ===== ====             
                 1  WJMS      WJ Mouat Secondary        55.00  10              
                 2  ELPH      Elphinstone Secondary     57.90   8              
                                                                               
                         Senior Girls 4x400 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
            PLACE  RELAY AFFILIATION                   TIME    PTS             
            =====  =================================== ======= ====            
                1  ELPH      Elphinstone Secondary     4:36.40  10             
                                                                               
                          Senior Girls High Jump Pit A                         
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK      PTS       
      ===== ========================== =================== =====     ====      
          1 Pagnucco, Natalie          Kajaks T&F Club     1.55m     10        
          2 deGoede, Sarah             Valley Royals       1.50m      8        
          3 Stevenson, Katrina         Vancouver Olympic C 1.40m      6        
          4 Handling, Astrid           Elphinstone Seconda 1.35m      5        

                            Senior Girls Pole Vault                            
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK      PTS       
      ===== ========================== =================== =====     ====      
          1 Clifford, Kerri            WJ Mouat Secondary  3.00m     10        
          2 Hadfield, Carly            Victoria T&F Club   2.90m      8        
          3 Gaudry, Jenine             Victoria T&F Club   2.70m      6        
          - Suddaby, Megan             WJ Mouat Secondary     NH               
                                                                               
                             Senior Girls Long Jump                            
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK      PTS       
      ===== ========================== =================== =====     ====      
          1 Vos, Rita                  WJ Mouat Secondary  4.12m     10        
                                                                               
                             Senior Girls Shot Put                             
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK       PTS      
      ===== ========================== =================== ======     ====     
          1 Murray, Novelle            Langley Mustangs    10.71m     10       
          2 Decamillis, Kelsey         West Vancouver Seco  9.96m      8       
          3 Pankratz, Jane             Burnaby Central Sec  8.20m      6       
          4 Hornsby, Taren             Sardis Secondary     8.03m      5       
          5 Hunnings, Alexandra        Valley Royals        7.45m      4       
          6 Moret, Rosi                Sardis Secondary     7.24m      3       
          7 McKerral, Meghan           Archbishop Carney S  7.03m      2       
                                                                               
                           Senior Girls Hammer Throw                           
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK       PTS      
      ===== ========================== =================== ======     ====     
          1 Chisholm, Catrina          Kajaks T&F Club     48.37m     10       
          2 Hunnings, Alexandra        Valley Royals       41.73m      8       
          3 Romero, Marlene            Burnaby Central Sec 38.89m      6       
          4 Patterson, Mikaela         Valley Royals       35.98m      5       
          5 Witzel, Jessica K          Kajaks T&F Club     32.63m      4       
          6 Hornsby, Taren             Sardis Secondary    24.69m      3       
          7 Janssens, Jessica          Maple Ridge Seconda 19.67m      2       

                           Senior Girls Javelin Throw                          
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK       PTS      
      ===== ========================== =================== ======     ====     
          1 Woodward, Krista           New Westminster Sec 46.51m     10       
          2 Decamillis, Kelsey         West Vancouver Seco 28.34m      8       
          3 Hunnings, Alexandra        Valley Royals       24.06m      6       
          4 McKerral, Meghan           Archbishop Carney S 22.72m      5       
          5 Hornsby, Taren             Sardis Secondary    19.73m      4       
          6 Cutting, Jen               West Vancouver Seco 16.55m      3       
                                                                               
                       Senior Girls 1,500 Meter Race Walk                      
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
   PLACE ATHLETE NAME                 SCHOOL                    TIME     PTS   
   ===== ============================ ========================= ======== ====  
       1 Cutting, Jen                 West Vancouver Secondary   9:24.77  10   
       2 Cutting, Lindsay             West Vancouver Secondary  10:17.63   8   
       3 Chuang, Michelle             Crofton House School      10:52.85   6   
                                                                               
                         Masters Girls Pole Vault Open                         
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
         PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK             
         ===== ========================== =================== =====            
             1 York, Lindsay              Victoria T&F Club   3.10m            
                                                                               
                           Masters Girls Hammer Throw                          
                                                                               
                       Finals Results - Saturday 13/04/02                      
                                                                               
         PLACE ATHLETE NAME               SCHOOL              MARK             
         ===== ========================== =================== ======           
             1 Padriano, Jennifr          Kajaks T&F Club     48.54m           
             2 Hay, Caroline              Unattached          47.49m           
             3 Questa, Jami               Kajaks T&F Club     45.02m